Lfs İzmir Şahin Yaması İndir

4.4 (286 oy)

İzmir Şahin Yaması

Lfs İzmir Şahin Yaması bir başka Tofaş modelini sizlere sunuyor. Live for Speed oyun deneyimi Şahin olmadan asla olmaz diye düşünmeden edemiyoruz!

İzmir Şahin Yaması Lfs Yaması

İzmir İşi Şahin kullanmak isteyenlere özel plakalı Şahin modu. Lfs Şahin Yaması ile Live for speed oyununu klasikleşmiş bir Tofaş modeliyle oynayın. Aracın rengini özellikle beyaz olarak seçtik. Zira trafikteki çoğu aracın rengi siyahtır ve açıkcıas Şahin modeline en çok yakıştırdığımız renktir. Oyun içi seyir halindeyken motordan çıkan sese kulak vermenizi öneriyoruz. Çünkü gerçeğiyle tıpatıp benzeyen bu özel motor sesi TOfaş serisine özel olarak geliştirildi. Vitesler arasındaki geçişlerden tutun, araç lastiklerinin yol tutuş özelliğine kadar pek çok ayrıntı düşünülmüş. Yama yapımında emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık.

Bu LFS eklentisinin oldukça popüler olmasının temel sebeplerinden biri de titizlikle hazırlanmış olduğunu her anlamda gösteriyor olmasıdır. Özellikle İzmir bölgesinde çok kullanılan bu renk ve kombinasyon, LFS deneyeminizi bir üst mertebeye taşıyacaktır. Kurulumu oldukça basittir. Aşağıdaki videodan da takip edebilirsiniz. Videodaki talimatları uyguladıktan sonra hiç vakit kaybetmeden deneme turlarnı atacağınızı biliyoruz, keyifli oynamalar dileriz.

Live for Speed oyunu için geliştirilen İzmir Şahin Yaması yaması LFS Yamaları sayfamızın LFS Tofaş Yamaları bölümünde yer almaktadır. Tüm yamaları özenlere seçerek bir araya getiriyoruz ve sizler için en güzel yamaları sitemize eklemeye çalışıyoruz. İzmir Şahin Yaması yamasını indirerek LFS oyununu farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken dosyayı indirerek cihazınıza kurulumu gerçekleştirmek, yani yamayı atmak. Bunun için yazımızın devamında kurulum talimatlarını veriyoruz.

Diğer LFS Tofaş Yamaları

Genel olarak kurulum ile ilgili detayları indirmiş olduğunuz .RAR ya da .ZIP dosyası içinde yer veriyoruz. Fakat yine de ek olarak sizlere kurulum sürecini anlatmakta fayda görüyoruz. Bunun için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

İzmir Şahin Yaması yaması nasıl kurulur
Genel olarak kurulum ile ilgili detayları indirmiş olduğunuz .RAR ya da .ZIP dosyası içinde yer veriyoruz. Fakat yine de ek olarak sizlere kurulum sürecini anlatmakta fayda görüyoruz. Bunun için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

  • Bu yazı için onaylanmayı bekleyen bir yorumunuz var. Bu sebeple tekrardan yorum yapamazsınız.