Live for Speed - Nedir - Nasıl Oynanır


Lfs Nedir

Live for Speed oyunu, diğer yarış oyunlarının aksine sadece grafiğe dayalı olarak geliştirilmiş bir oyun değildir. Gerçekçi bir araba yarışı simülasyonu olarak geliştirilen Live for Speed, araç sürme keyfinizi tıpkı gerçek hayattaki gibi hissedebileceğiniz başarılı bir araba yarışı oyunudur.

7 ayrı harita, 49 farklı rotasyon seçeneği ve toplam 20 ayrı araç seçebileceğiniz Live for Speed, tamamen ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyundaki araçlardan sıkıldığınız zaman ise yama dosyalarını indirerek yeni araçları deneyebilirsiniz.
Oyunun tamamen gerçekçi olması ve gerçek hayattaki araba sürme keyfini sizlere yaşatması ilk başta biraz zorlanmanıza yol açabilir. Ancak kısa süre içerisinde araç kontrolünü kavradıktan sonra Live for Speed oynarken kendinizi favori aracınızı sürüyormuş gibi hissederken bulabilirsiniz.

Multiplayer Modu ile Rekabetçi Yönünüzü Geliştirin
Live for Speed’i diğer yarış oyunlarından ayıran en önemli özelliklerden birisi de multiplayer yani çoklu oyunculu modudur. Tek kişilik modu oynarken yapay zekaya karşı kendinizi fazlasıyla üstün görmeye başladıysanız, yeni oyunlar kurarak arkadaşlarınızı davet edebilir veya tanımadığınız kişiler ile rekabet ortamında kendinizi bulabilirsiniz.
Multiplayer modunu da tüm oyunculara ücretsiz olarak sunmakta olan Live for Speed oyunu, düşük sistem özellikleri ihtiyacı olan ve neredeyse günümüzdeki tüm bilgisayarlarda en yüksek ayarlarda çalışabilen bir oyundur.
Araba yarışı oyunlarında aradığınız şey gerçekçilik hissi ve gerçeğe yakın grafiklerin bir arada kullanılması ise Live for Speed’in dünyasına giriş yapabilirsiniz.