Lfs Araba Yamaları

Sitemizdeki indirilme sayısına göre en popüler Live for Speed yamalarını listeledik. Şahin ve Doğan gibi Live for Speed araba yamaları için güncel mod indirmeleri burada! Lfs araba yamaları indirerek LFS araba yarışı oyununa farklı bir heyecan getirin.


Live for Speed, gerçekçi sürüş hissini yaşayabilmek isteyen oyuncuların en favori oyunları arasında yer alıyor. Oyunda yer alan araçların gerçeğe birebir yakın olması ve sürüş hissini iyi bir şekilde yansıtması ise Live for Speed oyununu diğer rakiplerinden bir adım daha öne çıkartıyor.

Uzun süredir araba yarışı oyunu tutkunları tarafından büyük bir ilgi görmeye devam eden Live for Speed içerisinde toplamda 7 ayrı harita, 49 farklı rotasyon ve 20 farklı araç yer alıyor. Oyunu uzun süredir oynuyorsanız ve yeni araçlar denemek istiyorsanız oyun sizlere arabalar için yama yöntemleri ile yeni araçlar keşfedebilmenizi de sağlıyor.
Ülkemizde de kullanılan araçların yer aldığı yama dosyaları sayesinde yeni araçları oyuna dahil ederek yarış keyfinizi daha da yükseltebilirsiniz. Aynı araçlar ile yarışmaktan sıkıldıysanız ve yeni bir araç keşfedip onunla yeni tecrübeler edinmek istiyorsanız yamalar sayfamızda yer alan yamaları bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.
Gerçekçi grafikleri ve sürüş hissi ile birlikte aynı zamanda sesleriyle de oynayanları kendisine hayran bırakmayı başaran Live for Speed, aynı zamanda çoklu oyunculu moduna da sahip olan bir oyundur. Oyunu uzun süredir oynuyorsanız yeni arabalarınızı sitemiz üzerinden yükledikten sonra oyunun multiplayer moduna yeni araçlarınız ile birlikte girebilirsiniz.

Ücretsiz Yeni Araba Yamaları ile Oyun Deneyiminizi Geliştirin
Multiplayer modunu oynayabilmek için ekstra bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Multiplayer modunu dilerseniz tanımadığınız yeni oyuncular ile birlikte, dilerseniz yakın arkadaşlarınız ile birlikte de oynayabilirsiniz. Rekabetçi yönünüzü ortaya çıkartabileceğiniz multiplayer modu sayesinde zamanın nasıl hızlı geçtiğini anlayamayacaksınız.
Oyunda ustalaşabilmek ve tecrübelerinizi diğer oyuncular ile paylaşabilmek için mükemmel bir mod olan multiplayer modu sayesinde oyundaki hakimiyetinizi arttırmaya başlayabilirsiniz. Ancak multiplayer modunu oynamadan önce oyunun tek kişilik modunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Multiplayer modunda daha iyi olabilmek ve rekabet ortamında yer alabilmek için oyununu geliştirilmiş “Ayarlar” menüsüne mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bölümde yer alan ince ayarları kendinize göre yaparak daha iyi bir sürüş hakimiyeti elde edebilirsiniz.
Sizler için ücretsiz olarak sunduğumuz yamaları bilgisayarınıza kurarak yeni araçlarınız ile Live for Speed oynamanın tadını çıkartın.