Lfs İndir - Son Sürüm Live for Speed - S3 - 6P - 6R

Live for Speed oyununu bilgisayarınıza indirin ve bu muhteşem oyunun keyfini anında çıkartın!

3.5 (410 oy)
Live for Speed tutkunları için indirme sayfasını özenle hazırladık. Burada en güncel sürümü indirebilirsiniz. Dosyalar, torrent dosyası hariç sunucumuzda barınmamaktadır. Resmi sitesinden aldığımız linkleri sizlerle paylaşıyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar!
İndirilebilir Lfs (live for Speed) sürümleri
Sürüm Boyut Sistem - Uyumluluk İndir
LFS S3 6R 525 MB Windows - 32 & 64 Bit Hemen İndir
LFS S3 6R Torrent 42 KB (devamında 525 MB) Windows - 32 & 64 Bit Hemen İndir
LFS S3 6P 418 MB Windows - 32 & 64 Bit Hemen İndir
LFS S3 6P Torrent 32 KB (devamında 418 MB) Windows - 32 & 64 Bit Hemen İndir
Live for Speed oyunu sizlere tamamen gerçekçi bir araba sürme deneyimini yaşatıyor. Diğer araba oyunlarının aksine tamamen gerçekçi bir araba yarışı simülasyonu olarak oyun dünyasına giriş yapan Live for Speed, ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Araç sürmekten keyif alıyorsanız ve oyunlarda sizin için en önemli ayrıntı oynanış kalitesi ise Live for Speed oyununu sitemiz üzerinden indirerek oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyunun sizler için ücretsiz olarak sunduğumuz son sürümünde toplam 7 ayrı harita, 49 farklı yol ve 20 ayrı araç bulunmaktadır.
Oyunda yer alan haritalar ve yolları tek tek oynayarak araç sürme kabiliyetlerinizi her gün geliştirmeye devam edebilirsiniz. Araçlardan sıkıldığınız ve yeni araçlar denemek istediğiniz zaman sitemizde bulunan “Yamalar” bölümünden farklı araçlar indirebilir ve oyuna ekleyebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir yapısı ile dikkat çekmeyi başaran Live for Speed, aynı zamanda seslerindeki kalitesi ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Aracınızı sürerken çevreden gelen tüm sesleri en ufak ayrıntısına kadar duyabileceğiniz Live for Speed, sürüş deneyiminizi sesleri ile de daha kaliteli bir hale getirebilmeyi başarıyor.

Live for Speed Sistem Gereksinimleri
Live for Speed son derece gelişmiş grafiklere sahip olmasına rağmen günümüzde kullanılan tüm bilgisayarlarda çalışabilmektedir. Windows işletim sistemi gereksinimi olan Live for Speed oyununu oynayabilmek için aşağıdaki sistem özellikleri sizler için yeterli olacaktır.
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10
İşlemci: 1 Ghz
Ekran Kartı: Herhangi bir 3D uyumlu ekran kartı
RAM: 128 MB
Boş Sabit Disk Alanı: 400 MB

Gerçekçi grafikleri ve oynanışına rağmen böylesine düşük sistem gereksinimleri olan Live for Speed’i oynarken bilgisayarınız herhangi bir şekilde donma veya takılma yapmaz. Sisteminizi ferah bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
Oyunu tek kişilik modunda oynayıp uzmanlaştıktan sonra multiplayer modunu da denemenizi tavsiye ediyoruz. Oyunun multiplayer modunda arkadaşlarınız ile birlikte yarışabilir veya tanımadığınız kişiler ile birlikte kozlarınızı paylaşabilirsiniz.
Multiplayer modunda uzmanlaştıktan sonra üst seviye yarışlara katılarak daha dişli rakipler ile karşılaşabilme imkanına sizler de erişebilirsiniz.